Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dziedziną budowlaną i bywa największym przemysłowcem bram, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic a także napędów. Firma Hörmann jest firmą dziedziczną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych rozwiązań oraz najlepszej jakości towarów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków inicjatora spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza wydziałami bazy, znajdują się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie firma zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych pracobiorców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego kraju. Gwarantuje ona ekspresowy a także kompetentny serwis jak też poświadcza odpowiednią, fachową obsługę klienta.