Sprawdź rodzaje przyczep specjalistycznych.

Nasza firma od lat doskonali się w prefabrykowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z pomyślnej marki materiałów. Zadbaliśmy o niewielkie szczegóły. Burty naszych przyczep są aluminiowe, lecz, powierzchnia transportowa przyczepy została zamyślana ze sklejki antypoślizgowej, w tym na dobitkę, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są przeprowadzane z chlubnej gatunkowości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też zespolenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dodatek, w każdej z przyczep są przeprowadzone chwytaki ładunkowe, tak aby w nietrudny przepis było można dystrybuować wszelkich wariantów substancji.

Na pojedyncze zlecenia przeprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest urządzona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą paralelnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej kontroferty zalecamy przyczepę uchylną, uwzględniającą proces siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może służyć jako laweta do wiezienia pojazdów osobowych, dodatkowo do przywózki jakichkolwiek machin specjalistycznego zastosowania.

Nakłaniamy Państwa do zapoznania się z ekstranowoczesną kontrofertą jak również, skorzystania z sprzedaży promocyjnej.

Dodaj komentarz